fbpx
slaider (5)
slaider (1)
slaider (3)
slaider (2)
slaider (4)

Оформлення заявок на участь в конференції на сторінці Форма реєстрації

Перша міжнародна конференція «Застосування матеріалів та технологій  захисту, укріплення для об’єктів спеціального призначення підвищеної надійності», яка висвітлюватиме Міжнародний досвід вирішення проблеми ремонту, підсилення, захисту від води об’єктів інфраструктури країни які потребують посиленої уваги. А саме мости, тунелі, підпірні стіни, дамби, шахти, об’єкти атомної енергетики. На конференції представники світових розробників технологій захисту та відновлення поділяться своїм досвідом щодо ремонту, реконструкції, підсилення, захисту від води об’єктів та споруд.

У числі спікерів конференції будуть представники компаній:

 1. Концерн ORICA Limited (Австралія)

  Концерн ORICA Limited (Австралія)

   

  Концерн ORICA Limited (Австралія):

 

 

MINOVA CarboTech GmbH (Німеччина)

MINOVA CarboTech GmbH (Німеччина)

1.1  MINOVA CarboTech GmbH (Німеччина) Зупинка води (протікання) в шахтах, підземних спорудах, гідроелектростанції, дамби (греблі), водних резервуарах різного призначення. Ремонт та зміцнення, а також «ін’єкційна» гідроізоляція фундаментів і підземної частини споруд. Хімічні матеріали різного призначення (поліуретанові ін’єкційні смоли, силікатні смоли, акрилові гелі, для гірничодобувної промисловості, будівельної галузі).

 MINOVA Ekochem (Польща)

MINOVA Ekochem (Польща)

1.2  MINOVA Ekochem (Польща) Ремонт та реконструкції, бетонних та залізобетонних конструкцій, тунелів, мостів, дамб, заповнення вибоїн, (порожнин) в бетоні і залізобетоні, зупинка протікань. Спеціальні сухі суміші, ремонтні суміші, спеціальні суміші для зупинки води, проникаюча гідроізоляція, спеціальні суміші для гідроізоляції.

 

 

MINOVA MAI GmbH

MINOVA MAI GmbH

1.3  MINOVA MAI GmbH (Австрія) Зміцнення опор і  фундаментів нових об’єктів спеціального призначення, різних конструкцій, історичні будівлі і спорудження. Розширення (зміцнення) гірських доріг, схилів, зміцнення підпірних стін, гідротехнічних споруд. Зупинка зсування будівель  та споруд, підведення (укріплення) нових фундаментів під споруди. Анкерні системи (технології анкерного кріплення).

 1. BPA GmbH (Німеччина)

  BPA GmbH (Німеччина)

   BPA GmbH (Німеччина) Готові рішення для гідроізоляції фундаментів, тунелів, підвальних і напівпідвальних приміщень, підземних споруд, басейнів, водойм (бентонітовий мати CEMtobent® з потрійним захистом, активна мембранна Гідроізоляція Silver Seal, BPA-DualProof композитна гідроізоляційна мембрана, герметики різного призначення). Хімічні будівельні матеріали для гідроізоляції, ремонту та зміцнення, зупинка води (протікання).

 1. MORATH (Німеччина)

  MORATH (Німеччина)

    MORATH (Німеччина) Укріплення схилів, установка протизсувних конструкцій на схилах, бурові роботи ділянках особливих умов, бурильні роботи в роботі в умовах обмеженого простору техніка та обладнання для робіт на ділянках особливих умов будівництва доріг, автострад, ЛЕП (портативні бурові установки, спеціальні бурові установки, блокові бурильні установки, обладнання для ін’єкційної гідроізоляції, шнекові диски)

 1. НДІБВ

  НДІБВ

  ДП “Науково-дослідний інститут будівельного виробництва” Комплексне вирішення широкого спектр науково-технічних проблем будівельної галузі (дослідження технічного стану будівель і споруд, улаштування, ремонт і зміцнення підземних споруд, висотне будівництво, гідроізоляційні роботи, термомодернізація будівель і споруд, улаштування будівельних котлованів в умовах щільної забудови з мінімальним впливом

 

 

MAPEI

MAPEI

Компанія MAPEI є одним з світових лідерів по виробництву клеїв, герметиків та продуктів будівельної хімії. Вже понад 80 років з моменту свого заснування у 1937 році MAPEI робить важливий внесок в успішне завершення нових будівельних проектів, а також відновлення та збереження пам’яток художньої та культурної спадщини в усьому світі

 

 

«ПЕНЕТРОН»

«ПЕНЕТРОН»

 

«ПЕНЕТРОН» є універсальною системою, що дозволяє забезпечити весь комплекс захисних заходів, призначених для виконання ефективного та економічно виправданого комплексу робіт з ремонту та захисту монолітних та збірних, бетонних та залізобетонних конструкцій, а також заходів, спрямованих на їх статичне посилення, захист поверхонь від механічних та хімічних ушкоджень.

Портал проектировщиков Украины «Проектант» Главный строительный портал Украины Build Portal

 Журнал «Аспекти будівництва»

Prof Build Всеукраинский деловой информационно - аналитический журнал о современном строительстве. Медиа-ресурс Air Water Therm - Надежный гид в мире HVAC

Back to Top